Mapa Barcelony

Pokud se do Barcelony chystáte, dozajista neopomeňte do kufru přibalit mapu. Tu můžete koupit v jakémkoliv větším knihkupectví, příp. nechat její pořízení až na příjezd do Barcelony, kdy buď na letšti nebo ve městě můžete využít některého z turistických center, kde jsou mapy k dispozici zdarma.

Pokud si rozumíte s chytrými telefony a tablety, doporučujeme pořídit některou z mapových aplikací přímo pro váš telefon.  

Jestliže se chcete ještě před odjezdem podívat, kde přesně se jednotlivé památky nacházejí, zkuste moji online mapu.  

Zvětšit mapu

Mapy centra

Obrázek turistické mapy Barcelony

Mapa městské hromadné dopravy v Barceloně

Mapa metra v Barceloně

Mapa vlakových linek metra v Barceloně a okolí

Mapa vlaků v Barceloně a okolí

Pozor, dále nesmíte minout:

  • Turistické karty - ušetřete za dopravu po městě a získejte zdarma vstupy do muzeí, na památky a zajímavé slevy do obchodů a restaurací.
  • Online nákup vstupenek - ušetřete peníze, čas a nervy a zakupte vstupy na památky z pohodlí domova na e-shopu barcelonské turistické kanceláře
  • Ubytování přes AirBNB - když nechcete standardní ubytování v hotelu, ale chcete autentičtější zážitek. Osobně tohle preferuji, přečtěte moje zkušenosti. Registrací přes uvedený odkaz získáte 725 Kč na svou první cestu.
  • Ubytování přes Booking.com - spousta hotelů, hostelů nebo penzionů za rozumné ceny. Můžete rezervovat ihned a zaplatit až během pobytu.
  • Letenky do Barcelony - co víc dodávat? U Pelikána srovnáte na jednom místě různé aerolinky a najdete nejlepší cenu.
  • Cestovní pojištění - jeden nikdy neví, co se po cestě může přihodit. Tady sjednáte pojištění online a ihned.
  • Půjčení auta v Barceloně - pokud nechcete chodit pěšky anebo chcete vyrazit někam dál z Barcelony, zkuste Rental Cars. Auto přistaví na letišti a o nic se nemusíte starat.