Co vidět, dělat a zažít v Barceloně? (video)

Obrázek vydá za tisíc slov. Video asi tak za milion. Pokud máte rádi Barcelonu stejně jako já, ale raději se koukáte než čtete, dal jsem dohromady tuhle stránku: chci sem přidávat zajímavá videa o Barceloně v češtině, díky kterým lépe poznáte město, získáte tipy, anačerpáte inspiraci pro svoji dovolenou anebo si jen užijete nezaměnitelnou atmosféru katalánské metropole. 

Cestovní horečka: Barcelona – DJ Wich

Pro nasátí atmosféry bez keců či jakéhokoliv jiného povídání doporučuju tohle video od DJ Wiche, který v rámci svého projektu Cestovní horečka navštěvuje známé světové destinace a v každé z nich dá dohromady nějakou muziku... 

10 míst, kde se můžete dobře najíst v Barceloně! – JdemŽrát

Hledáte-li konkrétní tipy, kde si dát nějaké dobré jídlo v Barceloně, koukněte na video z kanálu JdemeŽrát. Nevíte-li nic o španělské, resp. katalánské kuchyni, koukněte na můj článek o typických španělských jídlech, paelle, tapas apod. 

8 zastávek v Barceloně w/Míra – Kovy

Tipy na 8 zajímavých míst v Barceloně vám dá Koby se svým přítelem Mírou. 

První cestování ve čtyřech - Barcelona! – Marketa Frank

Chystáte se do Barcelony s dětmi? Marketa Frank tam byla a natočilo celou cestu a návštěvy památek ze svého pohledu. Mrkněte na video, kde najdete spoustu užitečných tipů nejenom pro rodiny s malými dětmi. 

BARCELONA VLOG 2023 I tipy na jídlo, poznávání města, Park Güell – Naty a Dominik na cestách

Cestovatelé Naty a Dominik vám dají několik dobrých tipů pro návštěvu Barcelony, především pak ohledně jídla a pití

BARCELONA | moře, policejní zátah a objevování – Monica Říhová

Vlog z jednoho tripu do katalánské metropole vám dá i Monica Říhová. Mimochodem doporučuju ji na Youtube sledovat, její videa mě osobně hodně baví. 

Barcelona – Tipy kam zajít – KLADNO_netomesto

Tohle video vám dá několik tipů na to co dělat a do jakých podniků v Barceloně zajít na jídlo nebo pití. Jo a na tohle video nekoukejte, pokud se bojíte výšek! :-D

Pro kratší videa o Barceloně můžete sledovat i můj Youtube kanál

Upoutávka na nový ebook

👇 Pozor, dále nesmíte minout

  • Slevové turistické karty - ušetřete za dopravu po městě a získejte zdarma vstupy do muzeí, na památky a zajímavé slevy do obchodů a restaurací.
  • Online nákup vstupenek - ušetřete peníze, čas a nervy a zakupte vstupy na památky z pohodlí domova na e-shopu barcelonské turistické kanceláře; pokud jste vstupenky online ještě nekupovali, přečtěte si můj detailní návod spolu s mými zkušenostmi, jak na to.
  • Vyhledat ubytování - spousta hotelů, hostelů nebo penzionů za rozumné ceny. Můžete rezervovat ihned a zaplatit až po pobytu.
  • Půjčení auta v Barceloně - pokud nechcete chodit pěšky anebo chcete vyrazit někam dál z Barcelony, zkuste Rental Cars. Auto přistaví na letišti a o nic se nemusíte starat.
  • Průvodce Barcelonou na Instagramu - nově můžete sledovat můj profil na IG a mít tak čerstvý obsah přímo v telefonu. Buďte u toho dřív než ostatní!

Instagram účet Město Barcelona

💥 Nejnovější články