Nákup denních plánů pro návštěvu Barcelony (1–4 dny)

Na stránce níže najdete postup, jak zakoupit denní plány pro návštěvu města. Plány získáte po platbě na bankovní účet viz níže. Vzhledem k vysokým poplatkům a nutnosti registrace k EET nemůžu bohužel nabídnout platbu kartou.

Krok 1: Proveďte platbu

Prověďte příkaz k úhradě s následujícími údaji: 

Cena k zaplacení: 59 Kč
Účet pro platbu: 1012330677 / 6100

Důležité: Do zprávy pro příjemce uveďte svůj e-mail pro spárování platby. 

Máte-li internetové bankovnictví v mobilu, můžete platbu provést ve vteřině pomocí QR platby vpravo. (Pokud jste zrovna na mobilu, doporučuji tuto stránku otevřít na počítači).

Krok 2: Zadejte e-mail k zaslání plánů

Jakmile provedete platbu, zadejte do políčka níže totožný e-mail, jako jste zadali při platbě do zprávy pro příjemce. Na tento e-mail vám zašlu balíček s denními plány.

Plány posílám společně s fakturou ihned po připsání peněz bankou na účet. Většinou to trvá jeden pracovní den. Pokud vše chcete urychlit, pošlete mi na email screenshot nebo jiný doklad z internetového bankovnictví s potvrzením odeslané platby, pak to pošlu obratem. 

A poslední věc, prodej plánů se řídí obchodními podmínkami, s nimiž zasláním platby vyjadřujete svůj souhlas. To jen pro pořádek, aby vše bylo dle zákonných regulí. 

Upoutávka na nový ebook

Pozor, dále nesmíte minout👇

  • Průvodce Barcelonou na Instagramu - nově můžete sledovat můj profil na IG a mít tak čerstvý obsah přímo v telefonu. Denně dávám aspoň 2 příspěvky o Barceloně. Buďte u toho dřív než ostatní!
  • Turistické karty - ušetřete za dopravu po městě a získejte zdarma vstupy do muzeí, na památky a zajímavé slevy do obchodů a restaurací.
  • Online nákup vstupenek - ušetřete peníze, čas a nervy a zakupte vstupy na památky z pohodlí domova na e-shopu barcelonské turistické kanceláře; pokud jste vstupenky online ještě nekupovali, přečtěte si můj detailní návod spolu s mými zkušenostmi, jak na to.
  • Ubytování přes AirBNB - když nechcete standardní ubytování v hotelu, ale chcete autentičtější zážitek. Osobně tohle preferuji, přečtěte moje zkušenosti. Registrací přes uvedený odkaz získáte 725 Kč na svou první cestu.
  • Ubytování přes Booking.com - spousta hotelů, hostelů nebo penzionů za rozumné ceny. Můžete rezervovat ihned a zaplatit až během pobytu.
  • Letenky do Barcelony - co víc dodávat? U Pelikána srovnáte na jednom místě různé aerolinky a najdete nejlepší cenu.
  • Cestovní pojištění - jeden nikdy neví, co se po cestě může přihodit. Tady sjednáte pojištění online a ihned.
  • Půjčení auta v Barceloně - pokud nechcete chodit pěšky anebo chcete vyrazit někam dál z Barcelony, zkuste Rental Cars. Auto přistaví na letišti a o nic se nemusíte starat.